• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Magda obróciła się wokół własnej osi...stała teraz tyłem do Mnie...pochyliła się opierając dłonie na kolanach... i wypinając kształtną pupę...dała Mi do zrozumienia,czego ode Mnie oczekuje... ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Złapałem za boki jej ud...gdzie były naprawdę cieniutkie sznureczki od stringów i je z Niej zdjąłem...ależ były wilgotne...nie minęła chwila...a już zanurzałem język w jej słodkim wnętrzu...między udami...soki mojej Szefowej ściekały po wewnętrznych stronach ud...starałem się jej łapczywie spijać z jej opalonego ciała...nie zmarnować ani kropelki... ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Nie przypadkowo byłem przez Szefową wyznaczany do takich zadań...byłem w tym naprawdę dobry...mam nadzieję,że cała firma słyszała głośne jęki Magdy... ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Wtedy,kładzie dłoń na przyrodzeniu swojego pracownika...mmm...Jej opalona rączka i te pomalowane na czerwono paznokcie na moim kroczu... 😃
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Potrafi również,bezceremonialnie,rozpiąć rozporek,włożyć tam rączkę i sprawdzić JEGO stan...Szefowej takich rzeczy nie odmówię...to Kobieta,która nie uznaje słowa "NIE"...:)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Gdy tak jeździ pupą,w tej naszej ulubionej czerwonej miniówie,po przyrodzeniu,to wtedy zgodzisz się wykonać każde,nawet najbardziej absurdalne,polecenie ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Dlatego,nie dalej jak kilka dni temu,zacząłem poranek od wymasowania i wycałowania stópek Szefowej. A tą część ciała Magda lubi mieć dokładnie wypieszczoną ;). Na koniec jeszcze musiałem Jej pomalować paznokcie u stóp na czerwono :).
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Każdy samiec ubiegający się o pracę w "Fematexie" musi liczyć się z tym,że Magda przejmie całkowitą kontrolę nad jego rozporkiem. Bo to nie praca dla każdego ;).
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Jęczała bo czytała Twoją ocenę kwartalną którą dostała od kadrowej. Rozumiem, że lizanie tyłeczka to jedyny sposób na utrzymanie się w firmie, taka jest prawda.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Jęczała bo czytała Twoją ocenę kwartalną którą dostała od kadrowej. Rozumiem, że lizanie tyłeczka to jedyny sposób na utrzymanie się w firmie, taka jest prawda.
Moją Ocenę przeprowadza sama Magda,niestety nie mogę zdradzić szczegółów Jej przeprowadzenia...wiesz...Magda...i Jej tyłeczek...;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jak zdejmuję z Niej te czerwone,prześwitujące stringi,wiesz te na,które była składka na Mikołajki ;),to wówczas wiem,że warto nie mieć kolegów 😄.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Ja trochę rozumiem te fascynacje ale dupa szefowej nie może byc wiodącym elementem rozwoju firmy! Paulina powiedziała mi, że CZD planuje kontrolę w firmie. Ponoc cień dupy szefowej ciązy na wynikach ekonomicznych firmy. Wyniki są fałszowane przez pracowników, którzy maja na uwadze dolizanie jej krocza a nie dobro firmy. Budzi to niepokój zarzadu gdyz ich dupy pozostaja w pewnym sensie bez pokrycia.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Ja trochę rozumiem te fascynacje ale dupa szefowej nie może byc wiodącym elementem rozwoju firmy! Paulina powiedziała mi, że CZD planuje kontrolę w firmie. Ponoc cień dupy szefowej ciązy na wynikach ekonomicznych firmy. Wyniki są fałszowane przez pracowników, którzy maja na uwadze dolizanie jej krocza a nie dobro firmy. Budzi to niepokój zarzadu gdyz ich dupy pozostaja w pewnym sensie bez pokrycia.
Jestem pewien? Bo Magda przedstawiła mi inna wersję zdarzeń 🤔 Mianowicie... samce tylko w taki sposób mogą wpłynąć na rozwój firmy...co więcej nasza Super-Seks-Szefowa powiedziała Mi,że nie może być takiej sytuacji,że wyjdzie do domu bez przeżytego orgazmu 😁 Więc,w pewnym sensie poświęcam się dla Was. Powinniście być Mi wdzięczni... :(
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry