• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Bądż ostrożny. CZD nie mają uprawnień wobec Ciebie jako faceta Magdy. Ale ich służby mogą Cię porwać i wtedy Magda ci nie pomoże. Paula ma znajomą w sztabie CZDi może pogadac na ten temat. W mojej sprawie już rozmawiała. Lepiej jak by Magda nadała Ci status domowego z zakwaterowaniem u niej, Rozwaz to.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Moja kochana Paula uprzedziła mnie, że CZD chce mnie wykorzystać jako hm...wtykę w firmie Magdy. Zmuszą mnie do zatrudnienia sie u niej i pracy dla nich jako TW. Mają na mnie kwity. Ta laska o urodzie Hinduski rozpracowuje mnie od kilku miesięcy. Materiały kompromitujące to zafalszowany rozmiar mojej pały. W papierach jest 18 cm. W rzeczywistości jest 17,5 cm😌
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jeżeli odmowie współpracy to służby CZD wprowadzą mój właściwy rozmiar do działu SF " Ile macie cm panowie" po shakowaniu mojego konta i nawet te dziewczyny, które jeszcze ze mna piszą - przestaną. Jestem przerazony i niewiem co zrobić. Wprawdzie Paulina mówi, żę chce mnie nawet z takim brakiem i niskim wzrostem 179 cm. Ale ona jest zaangażowana uczuciowo, a reszta ma wyjebane na uczucia i będzie po mnie. No frustracja krótka jak moja fujara;):cautious:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Bądż ostrożny. CZD nie mają uprawnień wobec Ciebie jako faceta Magdy. Ale ich służby mogą Cię porwać i wtedy Magda ci nie pomoże. Paula ma znajomą w sztabie CZDi może pogadac na ten temat. W mojej sprawie już rozmawiała. Lepiej jak by Magda nadała Ci status domowego z zakwaterowaniem u niej, Rozwaz to.
Brzmi ciekawie to dla Mnie szanse.Ciekawe czy wiąże sie to z jakimiś dodatkowymi obowiązkami w sferze seksualnej?
tupcio Moja kochana Paula uprzedziła mnie, że CZD chce mnie wykorzystać jako hm...wtykę w firmie Magdy. Zmuszą mnie do zatrudnienia sie u niej i pracy dla nich jako TW. Mają na mnie kwity. Ta laska o urodzie Hinduski rozpracowuje mnie od kilku miesięcy. Materiały kompromitujące to zafalszowany rozmiar mojej pały. W papierach jest 18 cm. W rzeczywistości jest 17,5 cm😌
Nie ufaj Pauli ostatnio była w saunie z Adamem...Bóg raczy wiedzieć co tam robili :(
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jeżeli odmowie współpracy to służby CZD wprowadzą mój właściwy rozmiar do działu SF " Ile macie cm panowie" po shakowaniu mojego konta i nawet te dziewczyny, które jeszcze ze mna piszą - przestaną. Jestem przerazony i niewiem co zrobić. Wprawdzie Paulina mówi, żę chce mnie nawet z takim brakiem i niskim wzrostem 179 cm. Ale ona jest zaangażowana uczuciowo, a reszta ma wyjebane na uczucia i będzie po mnie. No frustracja krótka jak moja fujara;):cautious:
I dobrze Ci radzę...nie zadzieraj z Magdą...Ostatni skończył na parkingu nago,tzn.miał na Sobie krawat,za który trzymała go Magda a On klęczał i całował jej pomalowane na czerwono paluszki...a taki był chojrak...że Ją puknie... ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
No i udało się :) Magda zgodziła się Mnie do Siebie przygarnąć...ale...nie wiem czy podołam...ma wysokie wymagania...ta Kobieta nigdy nie ma dość ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Pierwsza,i najważniejsza,zasada: podopieczny Magdy ma mieć ciągłą erekcję i być na zawołanie swojej Pani...
A jak Moja Szefowa wypowiadała te słowa to w jednej ręce trzymała moje jaja,a drugą poruszała po trzonku penisa.
Nie miał prawa opaść... 😆
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Ledwo przekroczyłem próg jej domu a już byłem na kolanach... i ściągałem śliczne majteczki...;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry