• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciekawe gadżety erotyczne

Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Chodzi o naturalne włosie, bo to najtańsze jest bardzo sztuczne, i chujowe w dotyku, przypomina trochę włosy lalki dla dzieci
W naturalną tzn? Mogę polecić, fajnie jest widzieć u kobiety ogonek i potem podnieść i wejść... 😁 Do tego jeszcze jakieś uszka na głowę, robi się zwierzęco 😋 jedne ogonki są chyba z możliwością wyginania.

Nie lubię niczego co wymaga zajeb..nia zwierzęcia żeby lepiej wyglądać lub się obnosić 😉 więc wybieram sztuczne...
Ta co jest opisywana jako "naturalna" też nic z prawdziwymi zwierzętami wspólnego nie ma, po prostu włosie ma lepszej jakości, być może nawet pochodzenia roślinnego, także spokojnie
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
No i tu jest fajna opcja demontażu osobno kita i osobno sam korek wiec łatwo utrzymać w czystości.
A i jeszcze pytanie do panów czy wolicie partnerki z sama kitą i uszkami czy polecacie do tego jakieś skąpe odzienie np. pończochy, pasek, może luźna spódniczka, body??? czy raczej nie łączyć dodatków :unsure:
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
No i tu jest fajna opcja demontażu osobno kita i osobno sam korek wiec łatwo utrzymać w czystości.
A i jeszcze pytanie do panów czy wolicie partnerki z sama kitą i uszkami czy polecacie do tego jakieś skąpe odzienie np. pończochy, pasek, może luźna spódniczka, body??? czy raczej nie łączyć dodatków :unsure:
Jak najbardziej z dodatkami ale bez również może być 😁 do body znów mi pasuje króliczy ogonek 😁
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Nie lubię niczego co wymaga zajeb..nia zwierzęcia żeby lepiej wyglądać lub się obnosić 😉 więc wybieram sztuczne..
Mi nie chodzi o to żeby się obnosić... mam fetysz włosów🙈 (trichofilia). Bardziej chodzi mi o doznania, odczucia jakie wywołują włosy dotykające skóry oraz bodźce wzrokowe. Po prostu mnie to podnieca dlatego zależy mi by były jak najbardziej zbliżone do naturalnych
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje, kurde człowiek się całe życie uczy hah
Mi nie chodzi o to żeby się obnosić... mam fetysz włosów🙈 (trichofilia). Bardziej chodzi mi o doznania, odczucia jakie wywołują włosy dotykające skóry oraz bodźce wzrokowe. Po prostu mnie to podnieca dlatego zależy mi by były jak najbardziej zbliżone do naturalnych
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
No tylko ogólnie trochę przefikane, bo jesteś trochę takim niewolnikiem. Mnie wystarczy, że facet będzie miał zarost albo odsłonięte części ciała, choćby np.przedramiona i natychmiast uruchamia się lawina myśli. 🙈
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Jakoś sobie radzę. Na szczęście nie każdy facet jest na tyle atrakcyjny, jednak zdążają się momenty, że jest ciężko. Wtedy po prostu odwracam wzrok ale np. łapę się na tym, że mimowolnie sięgam po swoje własne włosy i zaczynam się nimi bawić, skupiam myśli na czymś innym uspokajam się i jakoś przechodzi 🙈
 
Mężczyzna

Fylyp

Cichy Podglądacz
Jakoś sobie radzę. Na szczęście nie każdy facet jest na tyle atrakcyjny, jednak zdążają się momenty, że jest ciężko. Wtedy po prostu odwracam wzrok ale np. łapę się na tym, że mimowolnie sięgam po swoje własne włosy i zaczynam się nimi bawić, skupiam myśli na czymś innym uspokajam się i jakoś przechodzi 🙈
Masakra nie wyobrażam sobie jakbym ja miał takie coś i widziałbym kobietę w ładnych włosach i od razu by mnie to podniecało i by było widać że mi stoi 🫠
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Masakra nie wyobrażam sobie jakbym ja miał takie coś i widziałbym kobietę w ładnych włosach i od razu by mnie to podniecało i by było widać że mi stoi

U mężczyzn też występuje ten fetysz i ma różne stopnie nasilenia przeważnie jest to dość łagodne "zboczenie" u obu płci. U mnie przeważnie pracuje wyobraźnia, nie czuje przymusu dotykania innych. Chyba, że to jakaś intymna relacja. Zauważyłam też, że ma to pewien związek z jakąś taką trudną do opisania pierwotnością i zwierzęcością zachowań seksualnych stąd właśnie chęć wypróbowania takiego gadżetu ;)
 
Mężczyzna

Fylyp

Cichy Podglądacz
U mężczyzn też występuje ten fetysz i ma różne stopnie nasilenia przeważnie jest to dość łagodne "zboczenie" u obu płci. U mnie przeważnie pracuje wyobraźnia, nie czuje przymusu dotykania innych. Chyba, że to jakaś intymna relacja. Zauważyłam też, że ma to pewien związek z jakąś taką trudną do opisania pierwotnością i zwierzęcością zachowań seksualnych stąd właśnie chęć wypróbowania takiego gadżetu ;)
Myślę że jakbym cie w nim zobaczyl to bez tego fetyszu czułbym się zmuszony pociągnąć za ogonek
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
No i tu jest fajna opcja demontażu osobno kita i osobno sam korek wiec łatwo utrzymać w czystości.
A i jeszcze pytanie do panów czy wolicie partnerki z sama kitą i uszkami czy polecacie do tego jakieś skąpe odzienie np. pończochy, pasek, może luźna spódniczka, body??? czy raczej nie łączyć dodatków :unsure:
Rozpięte czarne body koronkowe + taki koreczek, czarne pończochy - zestaw idealny, do tego łóżkowe szpilki. Ewentualnie korek z ogonkiem, pończochy z harnessem, delikatna aksamitna obroża i szpilki. Działa na zmysły :devilish:
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Odkurzę nieco temat 😅 moje zabawki:

MES27H0_t.jpeg


MES27H3_t.jpeg



MES27IF_t.jpeg
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry