• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciekawe gadżety erotyczne

Kobieta

Ellena

Podrywacz
Mam hopla na punkcie gadżetów, posiadam ich wiele, jeden z moich byłych kupował mi je razem z winem do wieczornej kolacji. Ostatnio jednak nic nie przebije mojej świętej trójcy:
Liv firmy Lelo w mojej cipce
Sona zajmująca sie łechtaczką
a jeśli chce żeby faktycznie było goraco to kuleczki Sorya od Lelo w dupce.
Często film mi się rwie po takim combo.

A poza tym są piękne
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Będąc wkurzoną i znudzoną w przerwie i przesiadce pomiędzy lotami trafiłam na sklepik i nowość:
Lovense Gemini jestem baaaaaaardzo ciekawa.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Mam hopla na punkcie gadżetów, posiadam ich wiele, jeden z moich byłych kupował mi je razem z winem do wieczornej kolacji. Ostatnio jednak nic nie przebije mojej świętej trójcy:
Liv firmy Lelo w mojej cipce
Sona zajmująca sie łechtaczką
a jeśli chce żeby faktycznie było goraco to kuleczki Sorya od Lelo w dupce.
Często film mi się rwie po takim combo.

A poza tym są piękne
Ja podobnie, uwielbiałem robić takie prezenty ex. Świetny był lovense lush, do sterowania na odległość, bo tak głównie wyglądał ten związek. Przyjemność + sex kam i ile soku udało się wycisnąć.. Bezcenne :devilish:
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Mam hopla na punkcie gadżetów, posiadam ich wiele, jeden z moich byłych kupował mi je razem z winem do wieczornej kolacji. Ostatnio jednak nic nie przebije mojej świętej trójcy:
Liv firmy Lelo w mojej cipce
Sona zajmująca sie łechtaczką
a jeśli chce żeby faktycznie było goraco to kuleczki Sorya od Lelo w dupce.
Często film mi się rwie po takim combo.

A poza tym są piękne
Takkkk. Szwedzka firma Lelo to mój lider. Mamy kilka ich zabawek. Lelo Sona i Lelo Enigma to moje faworytki. Jestem też zakochana w produktach firmy Zalo.
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Ja mam męską wersję(lovense edge) , rewelacja
:devilish::cool:
My bawimy się tym:

 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz

Może to nie jest dziwna zabawka, ale powiem o niej krótką anegdotkę, miałem dokładnie takie, w zamyśle miało służyć do wspólnej penetracji z dziewczyną, ale wielokrotnie je też sam używałem że względu na długość, niestety wtedy nie wiedziałem jeszcze że z takimi rzeczami trzeba uważać, bo nawet niezorientowałem się kiedy, i mi zwieracz wewnętrzny zassał je do środka, dziewczynie się dopiero 2 dni po przyznałem, cały wieczór mi tam ręką grzebała próbując je bezskutecznie wyciągnąć, i następnego dnia, kiedy miałem już jechać w końcu na SOR, samo wyszło jak tylko usiadłem na toalecie
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Dokładnie takie, tylko w kolorze snieżnobiałym moja dziewczyna ma, no na początek, jak za te pieniądze to fajna, ale fakt, lepiej doinwestować te trochę, bo czuć że to są włosy w stylu "plastic is fantastic"
 
Mężczyzna

Fylyp

Cichy Podglądacz
Zajebiste moja była nosiła całymi dni
https://www.venus.net.pl/210730-foxtail-butt-plug-8718627526149.html#/31-kolor-srebrny

Od dawna chodzi mi po głowie taki gadżet, jednak skutecznie zniechęca mnie do zakupu sztuczne włosie. Ktoś korzystał i może opisać jakie jest w użytkowaniu? Może lepiej zainwestować w naturalna kitę?
Zajebiste moja kobita była nosiła całymi dniami i chodziła w staniku z panterka wyglądala jak sarenka z taką kitka cały dzień stał mi kutas jak na nią patrzyłem potem w nocy w łóżku przemieniala się w tygrysa
;)
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
https://www.venus.net.pl/210730-foxtail-butt-plug-8718627526149.html#/31-kolor-srebrny

Od dawna chodzi mi po głowie taki gadżet, jednak skutecznie zniechęca mnie do zakupu sztuczne włosie. Ktoś korzystał i może opisać jakie jest w użytkowaniu? Może lepiej zainwestować w naturalna kitę?
W naturalną tzn? Mogę polecić, fajnie jest widzieć u kobiety ogonek i potem podnieść i wejść... 😁 Do tego jeszcze jakieś uszka na głowę, robi się zwierzęco 😋 jedne ogonki są chyba z możliwością wyginania.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Nie lubię niczego co wymaga zajeb..nia zwierzęcia żeby lepiej wyglądać lub się obnosić 😉 więc wybieram sztuczne...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry