• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Związek a perwersje

Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Tylko trochę. Ja bym chciał więcej
Mam podobnie tzn w sumie częściowo już miałem. Moja np nie bardzo była do 3kata z kobieta czy facetem ekstra. Dzisiaj jest odwrotnie, aczkolwiek co innego iż znalezienie odpowiedniej partnerki czy partnera do tych spraw też graniczy z cudem😐

Aczkolwiek to był początek. Pozniej doszedł strapon w moim kierunku z jej strony. Z początku nie bo to dziwne i takie tam. Ale.. gdy spr, to teraz non stop mogła by jeśli tylko zechce 😁 jeszcze chciała by go na innej wypróbować, bo na mnie i ekstra facecie już miała okazję 😉👌

Do czego zmierzam. Od tamtej pory doszły kajdanki, wiązanie oczu, pobudzanie i dawanie kary w postaci "stoi ci? Czekaj aż się zdecyduje co dalej" 😋, jest też bicz 😁 takie drobnostki, ale od dawna wiem iż moja lubi dominować, aczkolwiek jak to jej mówię to stwierdza iż tak nie jest 😋 jasne 🤣

Spokojnie. Daj sobie czasu. U mnie też to chwilę trwało wbrew pozorom, i nie mówię o tygodniu czy miesiącu. Ale warto było 😉
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Dokładnie tak to wygląda. Dla jednych to smutna prawda, dla innych forma realizacji swoich potrzeb.
W obecnej chwili jestem na etapie dojrzewania do decyzji o znalezieniu kochanki.
Obrzydliwe... szkoda mi waszych nic nieświadomych żon które zmarnowały na was lata swojego życia. Nie macie kręgosłupa moralnego ani zasad. Bydło rozpłodowe...
 

Soulmate86

Nowicjusz
Szczerze to źle znoszę odmowę/rozczarowanie.
Kiedyś męczyłam, aż facet sie godził. Bywało, że płakałam i się obrażałam.

Potem dojrzałam i stwierdziłam, że wole nie mieć czegoś wcale, niżeli miałoby to być wymuszone i nie dające mi radości.
 
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Obrzydliwe... szkoda mi waszych nic nieświadomych żon które zmarnowały na was lata swojego życia. Nie macie kręgosłupa moralnego ani zasad. Bydło rozpłodowe...
Wiesz, w zasadzie to Twoje zdanie jest mi kompletnie obojętne. My jako mężowie tak samo marnujemy dla żon lata życia. Twoje opinie są subiektywne i wybitnie jednostronne. Kręgosłup moralny mamy wszyscy, tylko że różne zdarzenia w życiu go nam łamią. Co do zdania o bydle rozpłodowym - kultura wypowiedzi nie jest Twoją mocną stroną. Poziom inwektyw, jakimi obdarzasz tutaj różnych ludzi wprost pokazuje, jak bardzo nisko oceniasz, co również wprost pokazuje Twoją pogardę. Poprawiasz tym swoją niską samoocenę. Smutne masz życie.
Życzę Ci więcej luzu.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Wiesz, w zasadzie to Twoje zdanie jest mi kompletnie obojętne. My jako mężowie tak samo marnujemy dla żon lata życia. Twoje opinie są subiektywne i wybitnie jednostronne. Kręgosłup moralny mamy wszyscy, tylko że różne zdarzenia w życiu go nam łamią. Co do zdania o bydle rozpłodowym - kultura wypowiedzi nie jest Twoją mocną stroną. Poziom inwektyw, jakimi obdarzasz tutaj różnych ludzi wprost pokazuje, jak bardzo nisko oceniasz, co również wprost pokazuje Twoją pogardę. Poprawiasz tym swoją niską samoocenę. Smutne masz życie.
Życzę Ci więcej luzu.
Ty jesteś chory?!?! Ktoś kto zdradza nie zasługuje tylko na potępienie. Nie, wy nie marnujecie czasu dla żon. Ślubujecie wierność przed samym Bogiem a potem robicie to. Kłamiecie, oszukujecie i wkładacie swojego penisa do innych kobiet. Takie coś nie zasługuje na żaden SZACUNEK!! Moje opinie nie są "subiektywne" tylko stwierdzam fakty. Zdrada to curestwo i należy to piętnować. Jak można mówić że to jest "subiektywne" albo "wybitnie jednostronne" XD Jesteście chorzy psychicznie, nie macie zasad ani szacunku do siebie. Ciekawy co by było jakby żona Ciebie zdradzała, czy byłbyś szczęśliwy. Kurestwo trzeba tępić, zwłaszcza to męskie bo kobieta jak zdradzi to jest przeklęta.
"kultura wypowiedzi nie jest Twoją mocną stroną. " nie mam szacunku do ludzi którzy ZDRADZAJĄ i OSZUKUJĄ drugie połówki - to jest kurestwo i upadek.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
@Lvl44
"Poprawiasz tym swoją niską samoocenę. Smutne masz życie."
Ja mam smutne życie bo obrażam zakłamane kurvy męskie? Które zdradzają własne partnerki i nic sobie nie robią? Może jeszcze mam im przyklaskiwać? Ty jesteś chory, niepoważny. To co ja przeczytałam to w szoku jestem. Mam nadzieje ze partnerka/żona Ciebie nakryje albo sama Cie zdradzi. Takie śmiecie ludzkie jak ty i każdy zdradzający nie zasługują na żaden SZACUNEK. A teraz żegnam i nie produkuj się, nie będę czytać twoich wypocin. W głowie mi się nie mieści jakim śmieciem trzeba być i dziwić się, że ktoś obraża ludzi którzy kłamią swoje drugie połówki. Za głowę się złapałam 🙈. A później użytkownicy forum dziwią się dlaczego nie szanuje mężczyzn i ich wyzywam. Macie tu dowód. Żegnam.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Jak można napisać że ktoś jest "wybitnie jednostronny" bo nie przyklaskuje facetom którzy zdradzają? @Frytka69 a ty lajkujesz te bzdury. Też masz blokadę. Życzę wam aby wasze zdradzane żony dały wam rozwód i żeby same wam rogi przyprawiały. Jesteście śmieciami jak każdy zdradzający facet i nigdy nie będę mieć szacunku do takich bezwartościowych, krzywdzących nic nieświadomych partnerów ŚMIECI. Bo na to nie zasługują. Żegnam :)
 
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Cztery wrzaskliwe odpowiedzi na jeden post. W swoim zacietrzewieniu tak zgrzytasz zębami że złości, że jesteś w stanie spożywać tylko jogurty 🤣
Moja propozycja dla Ciebie - zmień hobby z pokrzykiwania tutaj na hodowlę jedwabników, czy coś. Pozdrawiam.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry