• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona nie ma ochoty na seks

chetniepoznam

Cichy Podglądacz
Witam moja zona ciagle nie ma ochoty na seks ma 20 i ciagle odmawia. Co mam robic ? Prosze o pocosz w szczegolnosci kobiety ale porady facetow tez sie przydadza. Tylko prosze o nie odp typu znajdz sobie kochanke
 
F

Feragas

Guest
Zazwyczaj pomaga, szczera rozmowa z kobietą :) Porozmawiaj o preferencjach, może w przeszłości wydarzyło się coś, co zniechęciło ją to do dziś?
 
F

Feragas

Guest
Zdarzyło mi się tak 2 razy :D Kutas bolał, a ona znów chciała i tak po 3-4 razy na dzień i tak codziennie :D
 

Diablica

Nowicjusz
ta ochota jest wzmożona TYLKO przy i z odpowiednim partnerem.a jeśli ma a nie ma z kim? i tu zaczynają się schody...lub on nie potrzebuje aż tyle lub nie ma iskry...
 

mrRakieta

Seks Praktykant
Ma 20 lat? 20 kochanków? 20 lat do emerytury? Jak pisali poprzednicy, napisz dokładniej w czym problem. Jeśli kobieta nie chce to możesz albo jej nie pociągać, albo może mieć kochanka, może nie mieć ochoty, może się czuć nieatrakcyjna, może... tego może jest dużo.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry