• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

WC

Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Czy czuliście się zawstydzeni w takiej sytuacji? Bo ja trochę tak. Pamiętam taką sytuację. Miałem 14 lat. Podczas zabaw w aquaparku wzięło mnie na numer 2... To poszedłem do WC. Gdy siedziałem na ubikacji, robiłem siku i kupę, czułem się skrępowany, że w kabinach obok mnie są dużo starsi faceci, a ja taki młodzieniaszek... Dzisiaj mam blisko 30. więc taka sytuacja nie byłaby już problemem. Tym bardziej, że w pracy robiłem kupę chyba już kilkadziesiąt razy.
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Wydaje mi się że jest to kwestia mocno indywidualna... Aczkolwiek tak, wielokrotnie mi się to zdarzyło, nie czułem z tego powodu żadnego dyskomfortu, jest to naturalna rzecz... Pozatym wstrzymywanie wypróżnienia nie wpływa pozytywnie na zdrowie, i samopoczucie...
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
..
Czy czuliście się zawstydzeni w takiej sytuacji? Bo ja trochę tak. Pamiętam taką sytuację. Miałem 14 lat. Podczas zabaw w aquaparku wzięło mnie na numer 2... To poszedłem do WC. Gdy siedziałem na ubikacji, robiłem siku i kupę, czułem się skrępowany, że w kabinach obok mnie są dużo starsi faceci, a ja taki młodzieniaszek... Dzisiaj mam blisko 30. więc taka sytuacja nie byłaby już problemem. Tym bardziej, że w pracy robiłem kupę chyba już kilkadziesiąt razy.
Brawo, każdy wie, że w pracy się to robi bo godzinówka leci, a człowiek pożytek robi...
Beka z ludzkości, że doprowadziła do momentu, w którym potrzeby fizjologiczne są krępujące

… z drugiej strony w sumie tez bym nie chciała, żeby ktoś koło mojej ławki w parku kucnął i się złamał XD
Niby są lecz jak 5chłopa Ci kopie w drzwi i szarpie za klamkę plus jeden próbuje wskoczyć od góry to już komfortowo nie jest.
Druga sprawa szukasz ustronnego miejsca gdzie jest najmniej syfu...
Pewnie u was Kobiet jest spokojniej i czyściej...
Psy kiedy się wypróżniają patrzą na człowieka takim wzrokiem ponieważ są w tym momencie bezbronne na ataki innych drapieżników, dlatego na nas patrzą, więc nie zostawiajmy ich w tej chwili samych i nie odrwacajmy wzroku tylko spokojnie czuwajmy przy nich. ;P
Taki tip dla psiarzy. ^^
 
Kobieta

Wednesday

Nowicjusz
Dla mnie ekstremalnym przeżyciem było załatwianie potrzeby w toytoyu przy plaży. Istny hardcore.
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Byliśmy w Kołobrzegu. Mój brat poszedł do WC. Zamiast odlać się w krzakach to poszedł do kibla. Wyleciał przerażony. Zaczął opowiadać że wszedł do kabiny. Usłyszał rozmowę po niemiecku dwóch chłopaków. Po chwili jęki. Mówił że sobie musieli trzepać.
 

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
Dla mnie ekstremalnym przeżyciem było załatwianie potrzeby w toytoyu przy plaży. Istny hardcore.
Hard kora przezylem, gdy mnie odwodnienie i jakas jelitowka meczyla. Bylem akurat we wszystkich swietych na cmentarzu. Poszedlem do lokalnego toi toia, ktory byl tak zawalony, ze tam autentycznie nawet na narciarza bylo ryzyko uwalenia sie. Zaraz po tym jak wszedlem, to od razu wyszedlem. Pojechalem do szpitala, gdzie moja kobieta pracuje, skorzystalem z czystego kibelka, po czym zostalem podlaczony pod kroplowy i... odplynalem na kilka godzin 🤣🤣🤣
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry