• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sąsiadka....

Mężczyzna

HugoBoss9191

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich. Zwracam się do Was z prośbą o radę... Do meritum, od zawsze podobały mi się starsze kobiety to fakt... Jakiś czas temu moi rodzice się przeprowadzili i zostali sąsiadami pewnej bardzo urokliwej, w mega dobrej kondycji Pani po 60... Bardzo często mam okazję ja spotkać, zawsze się udaje chwilkę porozmawiać itd więc relacje mamy świetną z tym że ja od zawsze fantazjowalem o takiej kobiecie jak ona... Ostatnio jak ja widziałem to zmieniła fryzurę, rozjaśniła włosy, wygląda jeszcze lepiej niż poprzednio.. Nie będę ukrywał że naprawdę chciałbym móc idąc do matki wpadać najpierw do niej na chwilkę zabawy.... Pytanie moje brzmi jak podejść kobietę w takim wieku aby zechciała wejść w bliższa relację?, najchętniej wysłał bym do niej na Whatsapp-ie jakieś swoje zdjęcia albo filmik z zabawy ze niby się oczywiście pomyliłem tylko z jednej strony boję się reakcji, było nie było obok mieszkają moi rodzice... A, zapomniałem, ja 33 lata.

B.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry