• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Potraficie przewidzieć czy dana kobieta będzie dobra w łóżku ?

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Pytanie trochę z kategorii, czy można oceniać książkę po okładce?

Z wlasnego doświadczenia, tak długo jak kobieta mi się podoba, jest według moich kryterium atrakcyjna i mnie podnieca, pojęcie bycia dobrym w łóżku nie istnieje. Każdy ma swoją sensualność erotyczną, świadomą lub nie świadomą oraz ograniczenia, które na nią wpływają. Moim zadaniem jest wykreowanie atmosfery, która sprawi, że ograniczenia zaczną znikać a pobudzone zmysły wyzwolą namiętność i dzikie porzadanie. Doświadczenie i samoświadomość erotyczna są tu dużo ważniejsze niż stawianie pytań i ocenianie partnera.
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
No tak, ale w ten sposób eliminujesz faceta w miare delikatnego w "swoim dziele". Szkoda,
Wiesz ja nie robię tego celowo że mówię daj mi spokój i na coś liczę. Bardziej jak nie mam ochoty na kontakt z facetem to go spławiam bo po prostu nie interesuje mnie ale takim zachowaniem mnie do siebie przyciąga zdecydowanym że mam być jego i już . Wtedy to zachowanie sprawia że inaczej zaczynam na niego patrzeć. Ale to też facet wyczuje czy on ma jakieś szanse czy nie po moim zachowaniu. Nigdy nie bawię się uczuciami to też jasno stawiam granicę
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Wiesz ja nie robię tego celowo że mówię daj mi spokój i na coś liczę. Bardziej jak nie mam ochoty na kontakt z facetem to go spławiam bo po prostu nie interesuje mnie ale takim zachowaniem mnie do siebie przyciąga zdecydowanym że mam być jego i już . Wtedy to zachowanie sprawia że inaczej zaczynam na niego patrzeć. Ale to też facet wyczuje czy on ma jakieś szanse czy nie po moim zachowaniu. Nigdy nie bawię się uczuciami to też jasno stawiam granicę
" Nigdy nie bawię się uczuciami.."🏆 Ten złoty ....dla Ciebie:)
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Pytanie trochę z kategorii, czy można oceniać książkę po okładce?

Z wlasnego doświadczenia, tak długo jak kobieta mi się podoba, jest według moich kryterium atrakcyjna i mnie podnieca, pojęcie bycia dobrym w łóżku nie istnieje. Każdy ma swoją sensualność erotyczną, świadomą lub nie świadomą oraz ograniczenia, które na nią wpływają. Moim zadaniem jest wykreowanie atmosfery, która sprawi, że ograniczenia zaczną znikać a pobudzone zmysły wyzwolą namiętność i dzikie porzadanie. Doświadczenie i samoświadomość erotyczna są tu dużo ważniejsze niż stawianie pytań i ocenianie partnera.
Wydaje mi się że zadziała ale na krótką metę. Bycie z ukochaną osobą jest cudowne to fakt i nie patrzy się początkowo czy ta osoba jest dobra w seksie czy nie bo nie ma to znaczenia. Liczy się tylko to że jest obok. Ludzie mają swoje różne ograniczenia, często wstydzą się swojego ciała lub są nieśmiali i nawet dobra atmosfera nie sprawi że otworzą się w pełni lub zwyczajowo mogą nie słuchać tego co się do nich mówi. A to bywa irytujące i później jednak wpływa na postrzeganie tej osoby:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Myślę, że przewidywalność tego co będzie w łóżku grozi rutyną po okresie tzw, fascynacji seksualnej tj. ok. pół roku jak twierdzą fachowcy🙈;)
No troche pojechałem po bandzie......😌
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Bardzo wiele kobiet ruskojęzycznych jest mocno wymalowanych, jak prostytutki. Bardzo dbają o atrakcyjność fizyczną, bardziej niż Polki. Prawdopodobnie są dobre w łóżku. Na całe szczęście uchodźczynie nie muszą się w Polsce prostytuować. Na ich utrzymanie pracują Polacy, a nadto inni cudzoziemcy - Wietnamczycy, Hindusi i czarnoskórzy.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Bardzo wiele kobiet ruskojęzycznych jest mocno wymalowanych, jak prostytutki. Prawdopodobnie są dobre w łóżku. Na całe szczęście uchodźczynie nie muszą się w Polsce prostytuować. Na ich utrzymanie pracują Polacy, a nadto inni cudzoziemcy - Wietnamczycy, Hindusi i czarnoskórzy.
Bardzo wiele ruskojęzycznych sie w ogóle nie maluje. Nie ma pewności, czy uchodżczynie są dobre w łóżku. Stroiczek strzal w ściane...;)
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Wydaje mi się że zadziała ale na krótką metę. Bycie z ukochaną osobą jest cudowne to fakt i nie patrzy się początkowo czy ta osoba jest dobra w seksie czy nie bo nie ma to znaczenia. Liczy się tylko to że jest obok. Ludzie mają swoje różne ograniczenia, często wstydzą się swojego ciała lub są nieśmiali i nawet dobra atmosfera nie sprawi że otworzą się w pełni lub zwyczajowo mogą nie słuchać tego co się do nich mówi. A to bywa irytujące i później jednak wpływa na postrzeganie tej osoby:)
Ale ja wcale nie nawiązuje do żadnej znajomości czy uczucia "ukochanej osoby"...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry