• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poszukuję dziewczyny żeby nauczyć się robić mimetke)

Mężczyzna

Witson74

Cichy Podglądacz
A więc tak jak w temacie bardzo bym chciał się nauczyć robić paniom dobrze języczkiem lecz potrzebuje treningu, znajdzie się ktoś?)
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Poczytaj dokładniej o erotycznej stronie kobiecej anatomii, to Ci wiele ułatwi. Przydaje się też sam pociąg do zaspokajania w ten sposób pań, ale z tym trzeba się urodzić 😜. Dzięki takiej mieszance, totalnie pijany przy pierwszym kontakcie z kobietą, udało mi się usatysfakcjonować partnerkę minetką. W przeciwieństwie do penetracji 🥲
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
A czy tego się można w ogóle uczyć?; I czy jemu chodzi naprawdę o naukę?
Oczywiście, że można się uczyć a nawet trzeba. Partnerka może udzielić wielu cennych wskazówek. Jeżeli dodamy do tego naszą wnikliwą obserwację to możemy sprawić kobiecie wiele przyjemnych doznań, sobie zresztą też 😉
A czy naprawdę chodzi mu o naukę? Tego nie wiem. Przyznam, że sam też chętnie polizałbym jakąś cipkę pod pretekstem nauki, choć powiem nieskromnie, że jestem w tym niezły 😜
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Nie ma co się uczyć. Masz ruchliwy język i widzisz że dobrze robisz to juz jesteś mineciarzem.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
A więc tak jak w temacie bardzo bym chciał się nauczyć robić paniom dobrze języczkiem lecz potrzebuje treningu, znajdzie się ktoś?)
Niezła próba 🤣 daj znać jak się uda Ci kogoś poznać na to w ten sposób.

A najlepszy sposób to skupienie się na "dzyndzelku" 🤤😏 przynajmniej dla mnie to zawsze działa.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry