• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pomoc dla młodej mamy

Kobieta

Pinklaska

Cichy Podglądacz
Hej, mam 23lata i samotnie wychowuję dwulatkę, oczywiście nie szukam tutaj tatusia dla mojej córeczki, ale szukam pana, który wspiera finansowo
Początkowo jestem chętna odwdzięczyć się swoimi seksownym materiałami, zdjęciami czy filmikami. Później, jeśli już będę miała pewność, że mogę zaufać - jestem chętna się spotkać. Seks jest możliwy
 
Mężczyzna

lysy100%

Cichy Podglądacz
Hej, mam 23lata i samotnie wychowuję dwulatkę, oczywiście nie szukam tutaj tatusia dla mojej córeczki, ale szukam pana, który wspiera finansowo
Początkowo jestem chętna odwdzięczyć się swoimi seksownym materiałami, zdjęciami czy filmikami. Później, jeśli już będę miała pewność, że mogę zaufać - jestem chętna się spotkać. Seks jest możliwy
Myślę że mógłbym Ci pomóc lub nawet pomogli byśmy sobie wzajemnie... Opcje i możliwości by się znalazło pewnie a jak coś to byśmy je stworzyli 👌
 
Mężczyzna

vinval36

Cichy Podglądacz
Hej, mam 23lata i samotnie wychowuję dwulatkę, oczywiście nie szukam tutaj tatusia dla mojej córeczki, ale szukam pana, który wspiera finansowo
Początkowo jestem chętna odwdzięczyć się swoimi seksownym materiałami, zdjęciami czy filmikami. Później, jeśli już będę miała pewność, że mogę zaufać - jestem chętna się spotkać. Seks jest możliwy
Witam:) może na samym wstępie napisze parę słów o sobie .Jestem zabawnym,optymistą i właśnie takich pozytywnych cech szukam u płci przeciwnej. Czas wolny lubię spędzać aktywnie ,nie ważne czy jest to basen,rower czy zwykły spacer aby nie siedzieć przed telewizorem. Może masz ochotę zamienić parę zdań, poznać się bliżej. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o jakąś informacje zwrotną co do Twojej osoby.Pozdrawiam
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Witam:) może na samym wstępie napisze parę słów o sobie .Jestem zabawnym,optymistą i właśnie takich pozytywnych cech szukam u płci przeciwnej. Czas wolny lubię spędzać aktywnie ,nie ważne czy jest to basen,rower czy zwykły spacer aby nie siedzieć przed telewizorem. Może masz ochotę zamienić parę zdań, poznać się bliżej. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o jakąś informacje zwrotną co do Twojej osoby.Pozdrawiam
Może jesteś zabawnym optymistą ale brak Ci chyba kreatywności. Ten sam post umieściłeś na profilu Ada_L_78 w dniu 15.10.2023 roku. Opieka nad dzieckiem nie toleruje lenistwa;)
 
Mężczyzna

Marcel_

Cichy Podglądacz
Witam:) może na samym wstępie napisze parę słów o sobie .Jestem zabawnym,optymistą i właśnie takich pozytywnych cech szukam u płci przeciwnej. Czas wolny lubię spędzać aktywnie ,nie ważne czy jest to basen,rower czy zwykły spacer aby nie siedzieć przed telewizorem. Może masz ochotę zamienić parę zdań, poznać się bliżej. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o jakąś informacje zwrotną co do Twojej osoby.Pozdrawiam
Mordo z tym ogłoszeniem to może lepiej do telegazety uderz :D
 
Mężczyzna

Marcel_

Cichy Podglądacz
Witam:) może na samym wstępie napisze parę słów o sobie .Jestem zabawnym,optymistą i właśnie takich pozytywnych cech szukam u płci przeciwnej. Czas wolny lubię spędzać aktywnie ,nie ważne czy jest to basen,rower czy zwykły spacer aby nie siedzieć przed telewizorem. Może masz ochotę zamienić parę zdań, poznać się bliżej. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o jakąś informacje zwrotną co do Twojej osoby.Pozdrawiam
Dopisz jeszcze, ze masz własne M2, lubisz spacery, krzyżówki, dobrą komedię i podróże :D Bez nałogów, pozna Panią :D
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Ktoś zakłada fejkowe konto i pierwsze co robi, to próbuje naciągnąć ludzi na kasę. Najgorsze, że zamiast dostać kopa w zad, to dostaje propozycje od ludzi, którzy chcą się tej kasy pozbyć. Nie ma ratunku dla facetów w tym kraju.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry