• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja z kimś na kamerkach?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie zdarzyło mi się.
To raczej nie moje klimaty.
Gdyby kobieta poznana przez internet sama mi coś takiego zaproponowała, to może bym się zgodził. Choć nie byłby to priorytet na mojej liście fantazji.
 

adisson

Cichy Podglądacz
Tak, bardzo lubię tego typu zabawy. Bywało, że miałem do tego stałe partnerki i zabawialiśmy się tak przez kilka miesięcy, jeśli oboje akurat mieliśmy ochotę. Z odrobiną szczęścia i cierpliwości da się znaleźć także "od ręki", wiedząc gdzie szukać. Najlepiej działa połączenie głosu, kamerki i świadomości, że druga strona podnieca się dzięki Tobie. Mega doznania.
 

adisson

Cichy Podglądacz
Wszystkie partnerki do takich zabaw znalazłem na czaterii na przestrzeni wielu lat.
Wymaga to cierpliwości i klasy. Musisz przede wszystkim coś sobą reprezentować, zainteresować sobą, działać na wyobraźnię kobiety.
Niestety (albo stety), płeć piękna jest nieco inaczej skonstruowana niż my, proste chłopy. Musicie wiedzieć, że nie działa na nie fiut czy męskie ciało wyrwane z kontekstu. Ważne są dla nich emocje, cała otoczka, zbudowanie jakieś relacji. Jeśli to zrozumiecie, będziecie na dobrej drodze do znalezienia chętnej do wspólnej zabawy, bo koniec końców często okazuje się, że też je to mega podnieca.

Ja również zwykle preferowałem stałe partnerki i rozwój takiej wirtualnej relacji. Zdarzają się jednorazowe strzały jeśli macie dużo farta, ale... to nie to samo.

No i bądźcie czujni na facetów podszywających się pod kobiety (zapewne geje). Nie wiem dlaczego to robią, ale nagminnie oszukują, zamiast umówić się na przykład w pokoju czatowym dla homo, grając w otwarte karty. Chyba podniecają ich heterycy.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Wszystkie partnerki do takich zabaw znalazłem na czaterii na przestrzeni wielu lat.
Wymaga to cierpliwości i klasy. Musisz przede wszystkim coś sobą reprezentować, zainteresować sobą, działać na wyobraźnię kobiety.
Niestety (albo stety), płeć piękna jest nieco inaczej skonstruowana niż my, proste chłopy. Musicie wiedzieć, że nie działa na nie fiut czy męskie ciało wyrwane z kontekstu. Ważne są dla nich emocje, cała otoczka, zbudowanie jakieś relacji. Jeśli to zrozumiecie, będziecie na dobrej drodze do znalezienia chętnej do wspólnej zabawy, bo koniec końców często okazuje się, że też je to mega podnieca.

Ja również zwykle preferowałem stałe partnerki i rozwój takiej wirtualnej relacji. Zdarzają się jednorazowe strzały jeśli macie dużo farta, ale... to nie to samo.

No i bądźcie czujni na facetów podszywających się pod kobiety (zapewne geje). Nie wiem dlaczego to robią, ale nagminnie oszukują, zamiast umówić się na przykład w pokoju czatowym dla homo, grając w otwarte karty. Chyba podniecają ich heterycy.
No czytam i nie mogę się nadziwić. Dokładnie o to chodzi! Bardzo dobrze ujęte, powtarzam to od zawsze.

Niestety w temacie kamerek mam złą passę, ale mniejsza z tym, właśnie fajne są takie relacje. Wtedy można się otworzyć i odpalić ;)
 
Mężczyzna

kufdrahepus

Cichy Podglądacz
Gdyby ktoś był chętny taka znajomością to jestem otwarty. Tak jak napisał przedmówca nie chodzi o bezsensowne wysyłanie zdjęć gołego fiuta tylko miłą znajomość z kamerkowymi benefitami od czasu do czasu. Może być 100% anonimowości. Głupi nie jestem, brzydki też nie, 30 lat:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry