• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja do "nietypowych" pań

Mężczyzna

Przypalove

Cichy Podglądacz
Czy ktoś masturbuje się do jakichś pań (zwłaszcza znanych) w przypadku których ogółowi społeczeństwa nawet przez głowę by nie przeszło, żeby do nich trzepać? Ja się przyznaję, że wielokrotnie się masturbowałem do Oli Petrus, niskorosłej polskiej stand-uperki. Ciężko mi się oprzeć temu jej wielkiemu biustowi. W innych miejscach jak pytałem ludzi, czy by do niej walili, to że na pewno nie. A wy macie takie osoby?
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Może nie jest znana, ale ja czasem sobie trzepie do mojej irytującej koleżanki :D. Najzabawniejsze jest to, że nigdy jej nie lubiłem, ale jak się dowiedziałem, że można kupić jej zdjęcia to nie mogłem się powstrzymać. Bardzo ciekawe uczucie, nie dość że jej nie lubię to jeszcze można powiedzieć że jej za to zapłaciłem. Frustrujące i poniżające.
Jest jeszcze inna kobieta, która wzbudza u mnie podobne uczucia - lubię zdjęcia ślubne mojej byłej dziewczyny :p
 
Mężczyzna

koneser76

Cichy Podglądacz
Ja myślę, że często robię to pod panie, które ogółowi mogłyby wydać się nieciekawe. Jednak raczej nie pod znane a pod jakieś wyszukane w necie lub pod znajome. Wynika to z tego, ze lubię oryginalne, nietypowe lub po prostu "brzydkie" kobiety. Jest to jakieś urozmaicenie od tych, które uchodzą za ideały piękna, cokolwiek to oznacza.
 
Mężczyzna

Przypalove

Cichy Podglądacz
Ja myślę, że często robię to pod panie, które ogółowi mogłyby wydać się nieciekawe. Jednak raczej nie pod znane a pod jakieś wyszukane w necie lub pod znajome. Wynika to z tego, ze lubię oryginalne, nietypowe lub po prostu "brzydkie" kobiety. Jest to jakieś urozmaicenie od tych, które uchodzą za ideały piękna, cokolwiek to oznacza.
Bardzo szanuję. "Brzydkie" kobiety to najbardziej pociągające kobiety.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry