• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Która pozycja najlepsza do minetki?

Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Wszystkie cztery ale osobiście najbardziej lubie (i najczęściej używam 2 i 3), 4 niewygodna, 1 bardzo uniwersalna, mineta, palcowka, rypanko, masaż warg i cipci, po czym zmiana do rimmingu czy korka w tylek, albo zabawki w małą a kutas w anusa. Wiele możliwości. W 2ce brak mi siarczystych klapsów a w 3ce mocnego chwytu za pośladki. No to by było na tyle z moich potrzeb i wymagań.
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Wszystkie cztery ale osobiście najbardziej lubie (i najczęściej używam 2 i 3), 4 niewygodna, 1 bardzo uniwersalna, mineta, palcowka, rypanko, masaż warg i cipci, po czym zmiana do rimmingu czy korka w tylek, albo zabawki w małą a kutas w anusa. Wiele możliwości. W 2ce brak mi siarczystych klapsów a w 3ce mocnego chwytu za pośladki. No to by było na tyle z moich potrzeb i wymagań.
Moge wszystkie oblecieć i jeszcze dodać kilka innych
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Wszystkie cztery ale osobiście najbardziej lubie (i najczęściej używam 2 i 3), 4 niewygodna, 1 bardzo uniwersalna, mineta, palcowka, rypanko, masaż warg i cipci, po czym zmiana do rimmingu czy korka w tylek, albo zabawki w małą a kutas w anusa. Wiele możliwości. W 2ce brak mi siarczystych klapsów a w 3ce mocnego chwytu za pośladki. No to by było na tyle z moich potrzeb i wymagań.
Mmm ... Rozmarzyłem się 🥰
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Nowicjusz
Nr 1 i do tego papieros. Lubię mieć lizaną kiedy palę. Ogółem nie jaram ale dla tej chwili jestem gotowa na to poświęcenie.
Masz rację, fajna sprawa lizać gdy kobieta pali. Miałem okazję i jako urozmaicenie też polecam ;)
W ogóle ciekawe są sytuacje gdzie podczas lizania kobieta coś robi innego :p
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Masz rację, fajna sprawa lizać gdy kobieta pali. Miałem okazję i jako urozmaicenie też polecam ;)
W ogóle ciekawe są sytuacje gdzie podczas lizania kobieta coś robi innego :p
Ja lubię gdy żona siedzi na fotelu usiąść na podłodze włożyć głowę między nogi i lizać cipkę. Ona sobie np ogląda telewizję a ja ją liżę. A jeszcze lepiej gdy bierze moją głowę w swoje ręce i dyktuje rytm 😋😍
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry