• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobiety bez biustonosza w upalne dni - ukryty cel

Mężczyzna

vito_incognito

Cichy Podglądacz
Cześć! Mamy gorące lato... ponad 30 stopni w cieniu daje nieźle w kość i kiedy wystawiam chociaż stopę na zewnątrz to od razu mam ochotę zawrócić. Jednak prawdziwą motywacją staje się piękny obraz tego co może spotkać mężczyznę w tych ciężkich warunkach, a jest to pełna różnorodność pięknych biustów bez staników, które przywdziewa bardzo często lekka, prześwitująca bluzeczka awww :love:
Piękny widok... aż ślinka cieknie ale o ekscytacjach na widok sterczących suteczków zachowam na później i zapewne w innym wątku.

Do sedna!

Zdarzyła mi się ostatnio dość niezrozumiała sytuacja. +30 stopni... spacer... piękny, jędry biust widoczny już z odległości kilkudziesięciu metrów. No żal nie spojrzeć... :LOL:Przechodząc obok moje oczy bacznie obserwowały ten piękny widok poruszającego się biustu, w dość opiętej koszulce i finalnie z trudem ale jednak, oderwałem swój wzrok i z uśmiechem spojrzeliśmy sobie prosto w oczy. Pomyślicie sobie, że to nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że po chwili usłyszałem od oddalającej się dziewczyny splot nieprzyjemnych słów brzmiący w stylu "co się gapisz zboku". Zdębiałem i od tamtej pory po prostu hasam sobie w ciemnych okularach aby jednak nie prowokować do konfliktu :ROFLMAO:

Nie mogę jednak poradzić sobie z tą myślą więc drogie Panie... Jaki jest ukryty cel eksponowania Waszych walorów? Po prostu jest Wam gorąco i nie nosicie staników? Wkurza Was, że faceci się gapią ale trudno... przeżyjecie bo jest ukrop :D Czy może jednak to jakiś promil takich przypadków i część kobiet robi to celowo aby pokusić facetów i pobudzić ich wyobraźnię? ;) Może to zwykła moda i nawet nie myślicie o tym, że mogłoby to kogoś podniecić?
 
Kobieta

monika1245

Cichy Podglądacz
Bardzo dobrze, że ta dziewczyna się w ten sposób do ciebie zwróciła, gapienie sie na cycki jest ch*jowe. Kobiety nie noszą staników ze względu na wygodę, a nie na kuszenie starych samców co się ślinią na widok cycków. Jak masz jakieś koleżanki to spytaj je czy fajnie się czują jak jakiś typ na ulicy wgapia im sie w cycki i odpowiedz sobie sam analizując ich odpowiedzi.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Taa bo kobiety przecież robią wszystko zeby sprowokować facetów i robiąc cokolwiek wkładają w energię wymyślenia kolejnego planu sprowadzenia faceta do roli napalonego samca. Jakby sami tego nie umieli robić choćby powyższym zachowaniem.
Drogi autorze wyobraź sobie że robisz coś dla siebie i tylko dla siebie, a ktoś sprowadza Cię do poziomu bycia tylko pośladkami.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Bardzo dobrze, że ta dziewczyna się w ten sposób do ciebie zwróciła, gapienie sie na cycki jest ch*jowe. Kobiety nie noszą staników ze względu na wygodę, a nie na kuszenie starych samców co się ślinią na widok cycków. Jak masz jakieś koleżanki to spytaj je czy fajnie się czują jak jakiś typ na ulicy wgapia im sie w cycki i odpowiedz sobie sam analizując ich odpowiedzi.
A to ciekawe co piszesz. Z tego co słyszałem, to kobiety właśnie noszą staniki ze względu na wygodę, szczególnie jeśli mają większy biust. Jak mówi moja żona "żeby się cycki nie trzęsły". To znaczy co, jeżeli mijam się na ulicy z atrakcyjną kobietą że zgrabnymi nogami w krótkiej spódniczce to mam automatycznie odwracać głowę, żeby nie obrazić jej moim "gapieniem się"?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
A to ciekawe co piszesz. Z tego co słyszałem, to kobiety właśnie noszą staniki ze względu na wygodę, szczególnie jeśli mają większy biust. Jak mówi moja żona "żeby się cycki nie trzęsły". To znaczy co, jeżeli mijam się na ulicy z atrakcyjną kobietą że zgrabnymi nogami w krótkiej spódniczce to mam automatycznie odwracać głowę, żeby nie obrazić jej moim "gapieniem się"?
Tak masz robic:LOL:
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Taa bo kobiety przecież robią wszystko zeby sprowokować facetów i robiąc cokolwiek wkładają w energię wymyślenia kolejnego planu sprowadzenia faceta do roli napalonego samca. Jakby sami tego nie umieli robić choćby powyższym zachowaniem.
Drogi autorze wyobraź sobie że robisz coś dla siebie i tylko dla siebie, a ktoś sprowadza Cię do poziomu bycia tylko pośladkami.
A kto tu mówił, że kobiety robią wszystko, żeby sprowokować facetów? Ale nie oszukujmy się, na pewno robią wiele, żeby podobać się nie tylko facetom. Problem jest w tym, jak odróżnić patrzenie z zachwytem na kobiecą urodę i jej walory od "ślinienia się"...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
De facto nie jest istotna Twoja intencja w słanym przez Ciebie spojrzeniu. Ocena Twoich intencji należy do niej ijest uzależniona od Twojej atrakcyjności. ;):LOL:
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Wyjaśnijmy sobie coś. Jest różnica między przelotnym patrzeniem się, a wgapianiem się w czyjś biust lub wogóle cokolwiek.
No kurde, dla części z Was jakbyśmy nosiły codziennie kostium Michellina, byłoby zachętą do gapienia się😂
 
Kobieta

monika1245

Cichy Podglądacz
A to ciekawe co piszesz. Z tego co słyszałem, to kobiety właśnie noszą staniki ze względu na wygodę, szczególnie jeśli mają większy biust. Jak mówi moja żona "żeby się cycki nie trzęsły". To znaczy co, jeżeli mijam się na ulicy z atrakcyjną kobietą że zgrabnymi nogami w krótkiej spódniczce to mam automatycznie odwracać głowę, żeby nie obrazić jej moim "gapieniem się"?
Nie każda ma wielkie cycki, a wygoda taka że nie wbija sie materiał "po obwodzie" i np druty w staniku. Co do pytania to tak, nie gapić się.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Nie każda ma wielkie cycki, a wygoda taka że nie wbija sie materiał "po obwodzie" i np druty w staniku. Co do pytania to tak, nie gapić się.
Apropo, jak ktoś ma większe to przy… podskokach potrafią boleć, ale przy zwykłych czynnościach, brak stanika jest bardzo wygodny, bo jak poprzedniczka powiedziała - „odrutowanie”.
To jak ściągnięcie butów po całym dniu chodzenia.
Także nie zawsze chodzi o Was, drodzy Panowie.
Druga sprawa, jeżeli ktoś idzie na przeciwko, spojrzy na mnie i później mi w oczy i się lekko uśmiechnie, to nie widzę problemu. Wszyscy się codziennie mijamy i nie będziemy patrzeć w sufit lub podłogę. Ale jak ktoś ewidentnie patrzy się na piersi, jakby w życiu cycka nie widział, no to sorry, ale niech sobie załatwi dobrego dentystę.
Pomyślcie sobie jak byście zareagowali gdyby ktoś się tak patrzył na Wasze żony i siostry. Wtedy możemy rozmawiać
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Apropo, jak ktoś ma większe to przy… podskokach potrafią boleć, ale przy zwykłych czynnościach, brak stanika jest bardzo wygodny, bo jak poprzedniczka powiedziała - „odrutowanie”.
To jak ściągnięcie butów po całym dniu chodzenia.
Także nie zawsze chodzi o Was, drodzy Panowie.
Druga sprawa, jeżeli ktoś idzie na przeciwko, spojrzy na mnie i później mi w oczy i się lekko uśmiechnie, to nie widzę problemu. Wszyscy się codziennie mijamy i nie będziemy patrzeć w sufit lub podłogę. Ale jak ktoś ewidentnie patrzy się na piersi, jakby w życiu cycka nie widział, no to sorry, ale niech sobie załatwi dobrego dentystę.
Pomyślcie sobie jak byście zareagowali gdyby ktoś się tak patrzył na Wasze żony i siostry. Wtedy możemy rozmawiać
" A świstak....."
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry