• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
No trochę to bolesne
Nie wiem jak u Ciebie, ale ja sobie kiedyś kupiłam całą machinerię do wosku i przy miejscach intymnych tak mnie bolało jak robiłam to sama, że uznałam, że tak to zostawię i w sumie to ja mogę z tym woskiem już żyć na stałe :p dlatego u mnie tylko kosmetyczka zawsze wchodziła w grę.
 
Kobieta

Viki

Cichy Podglądacz
Nie wiem jak u Ciebie, ale ja sobie kiedyś kupiłam całą machinerię do wosku i przy miejscach intymnych tak mnie bolało jak robiłam to sama, że uznałam, że tak to zostawię i w sumie to ja mogę z tym woskiem już żyć na stałe :p dlatego u mnie tylko kosmetyczka zawsze wchodziła w grę.
Kosmetyczka ma wprawę i robi to zdecydowanie. Trzeba szybko szarpnąć. A samemu sobie to człowiek się waha i jest gorzej
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Kupujesz wosk dla mężczyzn. Musi też napisane że do części intymnych. Są inne ale bez przeznaczenia na fiuta. Wosk twardy. Do tego szpachelki do rozsmarowania. Podgrzewacz który podtrzymuje temperaturę i ci nie twardnieje. Albo rozpieszczasz w garnuszku na gazie i co pewien czas rozgrzewasz. Włosy na fiutku tak z 1cm. Jak będziesz miał busz jak u Chopina to pozlepia się wszystko i odrazu oberwiesz fiuta 😄. Na początku będzie ból ale czasem to przejdzie. Po zerwaniu wosku przykładasz palce na te miejsce i odczucie jest mniejsze. Na początku spróbuj na udzie. Poczujesz ciepło wosku. I jak boli. Smarujesz z włosem a zrywasz pod włos. Jak już posmarujesz to czekasz jak wosk stwardnieje.odrywadz trochę żebyś mógł chwycić w palce. Patrzysz w jakiś punkt i wyobrażasz że leci ptaszek. Wtedy mocno szarpiesz i zrywasz. Najlepiej żeby ci kolba stała. Z jajek to po trochu. Skórę naciągasz i smarujesz. I zrywasz. I tak w kółko dopóki jajka gładkie. Potem smarujesz oliwką. Będzie czerwono a dzień i gładki falus jest gotowy do akcji.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
U nas oboje zawsze wygoleni. Chociaż mnie to przychodzi nieco trudniej nie wiem czemu. Twardy włos i ciężko idzie. Aczkolwiek żona jak się goli to później jeszcze laserem ogarnia i tak na koniec jest mega gładziutka 😁🤤

Z woskiem nie brałem pod uwagę, jakoś świadomość jak to może być sprawia iż wolę się sam gimnastykowac z golarką 🤣🤣
 
Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
U nas oboje zawsze wygoleni. Chociaż mnie to przychodzi nieco trudniej nie wiem czemu. Twardy włos i ciężko idzie. Aczkolwiek żona jak się goli to później jeszcze laserem ogarnia i tak na koniec jest mega gładziutka 😁🤤

Z woskiem nie brałem pod uwagę, jakoś świadomość jak to może być sprawia iż wolę się sam gimnastykowac z golarką 🤣🤣
Ja pierwszy raz nożyczkami jak najwięcej, później maszynką w bok(lewa/prawa i prawa/lewa )i na koniec z włosem
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Ja pierwszy raz nożyczkami jak najwięcej, później maszynką w bok(lewa/prawa i prawa/lewa )i na koniec z włosem
Robię podobnie. Obecnie staram.sie golić prawie codziennie minimum co drugi dzień. Podejście podobne mam z goleniem. Jest tylko strach przed zacięciem bo to jednak inne miejsce jak gęba 😜😁
 
Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Robię podobnie. Obecnie staram.sie golić prawie codziennie minimum co drugi dzień. Podejście podobne mam z goleniem. Jest tylko strach przed zacięciem bo to jednak inne miejsce jak gęba 😜😁
Ja golę różnie ale nie aż tak często . Przynajmniej raz w tygodniu. Teraz poszedłem troszkę dalej w kroku 😁
 
Mężczyzna

Krismanblu

Cichy Podglądacz
Zapytalem zony co by powiedziala jakbym ogolil sobie miejsca intymne, popatrzyla na mnie, usmiechnela sie i powiedziala, cytuje : chyba Cie popieprzylo 🙂, wiec dalem sobie spokoj.
 
Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Zapytalem zony co by powiedziala jakbym ogolil sobie miejsca intymne, popatrzyla na mnie, usmiechnela sie i powiedziala, cytuje : chyba Cie popieprzylo 🙂, wiec dalem sobie spokoj.
Ja swojej nie pytałem ogoliłem i już. Jak ja chcę do minetki ogoloną to chce do loda też dac ogolonego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry