• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego faceci są tacy fajni?

Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
A tak serio to dzieki takim wysrywom coraz bardziej was nie lubie.

"Mężczyzna nie musi się bać, że idąca za nim w parku długonoga brunetka zaciągnie go w krzaki i zgwałci. ON TEGO CHCE!" - czy naprawę każdy facet ma takie myślenie? To szalone.

"42. to Mężczyzna zalicza kobietę a nie na odwrót" - dlatego z nikim nie sypiam i nie narażam się na przykre słowa.

"Mężczyzna może przelecieć nawet 10 dziewczyn na jednej imprezie i nikt mu nie powie, że jest szmatą" - tego to już nawet nie komentuje. Brak słów.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Kochana, ale to stary artykuł z 2010 roku. Pewne rzeczy się zmieniły, inne lekko uległy zmianie a inne jakie były, takie są nadal.

Ps. Mnie to nie wkurwia, ani nie wkurza ale mocno irytuje. Albo po prostu mam dużą cierpliwość i wyrozumiałość? Nie wiem, może :unsure:
 
Mężczyzna

tymczasowy00

Cichy Podglądacz
na moje artykul jest debilny ale smieszny. jednoznacznie to ma byc satyra.
chetnie bym przeczytal analogiczny w druga strone.
skojarzylo mi sie z tym.

@niezrozumiana co Cie irytuje w tym zarcie? po prostu to pewnie nie Twoj rodzaj humoru.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
na moje artykul jest debilny ale smieszny. jednoznacznie to ma byc satyra.
chetnie bym przeczytal analogiczny w druga strone.
skojarzylo mi sie z tym.

@niezrozumiana co Cie irytuje w tym zarcie? po prostu to pewnie nie Twoj rodzaj humoru.
Niestety ale to nie jest satyra. Dużo osób ma takie myślenie...
Irytują mnie te uprzedzenia i stawianie wyższości mężczyzn nad kobietami.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
stroiczek Był taki film "Walka o ogien". Od okresu jaki opisywał sporo sie zmieniło, niemal wszystko. To taka hm...ewolucja....
I rola kobiet wzrosła niewyobrażalnie. A rywalizacja zmieniła swój pierwotny sens.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tymczasowy00

Cichy Podglądacz
Niestety ale to nie jest satyra. Dużo osób ma takie myślenie...
Irytują mnie te uprzedzenia i stawianie wyższości mężczyzn nad kobietami.
hmm.. jezeli ktos na powaznie tak mysli to po prostu jest debilem a tym nie ma co siw przejmowac.

kontrujac, spojrz na poglady skrajnych fanatycznych feministek, to mniej wiecej ten sam styl rozumowania tylko w druga strone. i takimi debilami tez nie ma co sie przejmowac.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
kontrujac, spojrz na poglady skrajnych fanatycznych feministek, to mniej wiecej ten sam styl rozumowania tylko w druga strone. i takimi debilami tez nie ma co sie przejmowac.
Feministki chcą dowolności zabijania dzieci w łonie matki, ale jednocześnie feministki poddają się woli mężczyzn ze szczytu hierarchii.
 
Mężczyzna

tymczasowy00

Cichy Podglądacz
Feministki chcą dowolności zabijania dzieci w łonie matki, ale jednocześnie feministki poddają się woli mężczyzn ze szczytu hierarchii.
one maja duzo wiecej postulatow i mowie tu o tych skrajnych, ale to nie jest temat tego watku, chodzilo mi o pokazanie, ze zarzut wobec facetow mozna tak samo zastosowac wobec kobiet i oba sa w mocy.
zeby nie bylo to nie jest obrona facetow tylko to jest rozszezenie spojrzenia na ta sprawe.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
hmm.. jezeli ktos na powaznie tak mysli to po prostu jest debilem a tym nie ma co siw przejmowac.

kontrujac, spojrz na poglady skrajnych fanatycznych feministek, to mniej wiecej ten sam styl rozumowania tylko w druga strone. i takimi debilami tez nie ma co sie przejmowac.
Przecież dużo mężczyzn pisze takie teksty w internecie. To nie jest bycie debilem. Skrajny feminizm pojawił się później niż kobiety były uciskane i atakowane ze strony mężczyzn.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Skrajny feminizm pojawił się później niż kobiety były uciskane i atakowane ze strony mężczyzn.
Feminizm nie narusza prawa natury. Ono jest niezmienne.
W konserwatywnych krajach islamskich system sytuacja kobiet że szczytu hierarchii społecznej nie uległa zmianie po tym, jak pozwolono im prowadzić auta. Nadal mogą sobie pozwolić na zatrudnianie kierowcy, na to, aby nie pracować i bić swoje służące z Filipin.
W egalitarnych płciowo krajach arabskich (Syria, Algieria) kobiety nie żyją na wyższym poziomie dzięki przyznany im praw politycznych.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Feminizm nie zmienia prawa natury. Ono jest niezmienne. W konserwatywnych krajach islamskich system sytuacja kobiet że szczytu hierarchii społecznej nie uległa zmianie po tym, jak pozwolono im prowadzić auta. Nadal mogą sobie pozwolić na zatrudnianie kierowcy, na to, aby nie pracować i bić swoje służące z Filipin.
"Feminizm nie zmienia prawa natury" - czyli czego tak dokładnie?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
"Feminizm nie zmienia prawa natury" - czyli czego tak dokładnie?
1. Nie zmieniają się oczekiwania kobiet wobec mężczyzna;
2. Nie zmieniają się role płciowe (video pobór i zapowiadana ekstradycja dekowników ukraińskich z krajów bloku zachodniego);
3. Hierarchie istnieją.nadal;
4. Po pojawieniu się potomstwa kobiety stają się wciąż bardziej agresywne, a mężczyźni bardziej opiekuńczy (wobec dzieci).
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
1. Nie zmieniają się oczekiwania kobiet wobec mężczyzna;
2. Nie zmieniają się role płciowe (video pobór i zapowiadana ekstradycja dekowników ukraińskich z krajów bloku zachodniego);
3. Hierarchie istnieją.nadal;
4. Po pojawieniu się potomstwa kobiety stają się wciąż bardziej agresywne, a mężczyźni bardziej opiekuńczy (wobec dzieci).
Myślę że mentalność się zmienia wbrew temu co piszesz. Natura to natura ale da się nad nią niekiedy zapanować. Punkt 4 , masz badania na ten temat?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Myślę że mentalność się zmienia wbrew temu co piszesz. Natura to natura ale da się nad nią niekiedy zapanować.
Nad naturą ludzką najskuteczniej panuje zinstytucjonalizowana przemoc.
Punkt 4 , masz badania na ten temat?



Co do matek to u wszystkich ssaków, a też u innych kręgowców matka staje się bardziej agresywna, aby bronić potomstwa. Ludzie też są częścią przyrody.
Ojcom natura obniża poziom testosteronu, aby nie skrzywdzili malucha. Prowadzi to do krytykowanej przez niektórych skrajnych pigularzy i znienawidzonej przez kobiety postaci uległego wobec córki tatusia, pomijającego przy tym własne potrzeby i potrzeby partnerki.
Natura jest niezmienna - od syna wymaga się więcej, aby syn umiał sam zdobywać teren i zasoby. Wobec córki ojciec ma mniejsze wymagania, a miłość ma charakter bezwarunkowy.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Nad naturą ludzką najskuteczniej panuje zinstytucjonalizowana przemoc.




Co do matek to u wszystkich ssaków, a też u innych kręgowców matka staje się bardziej agresywna, aby bronić potomstwa. Ludzie też są częścią przyrody.
Ojcom natura obniża poziom testosteronu, aby nie skrzywdzili malucha. Prowadzi to do krytykowanej przez niektórych skrajnych pigularzy i znienawidzonej przez kobiety postaci uległego wobec córki tatusia, pomijającego przy tym własne potrzeby i potrzeby partnerki.
Natura jest niezmienna - od syna wymaga się więcej, aby syn umiał sam zdobywać teren i zasoby. Wobec córki ojciec ma mniejsze wymagania, a miłość ma charakter bezwarunkowy.
Mhh, fajne badania, poszukam wersji źródłowych i poczytam.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
A tak serio to dzieki takim wysrywom coraz bardziej was nie lubie.

"Mężczyzna nie musi się bać, że idąca za nim w parku długonoga brunetka zaciągnie go w krzaki i zgwałci. ON TEGO CHCE!" - czy naprawę każdy facet ma takie myślenie? To szalone.

"42. to Mężczyzna zalicza kobietę a nie na odwrót" - dlatego z nikim nie sypiam i nie narażam się na przykre słowa.

"Mężczyzna może przelecieć nawet 10 dziewczyn na jednej imprezie i nikt mu nie powie, że jest szmatą" - tego to już nawet nie komentuje. Brak słów.
O przepraszam, 12-sty punkt z pierwszej listy - nie zgodzę się. Ja się patrzę, co za ciasteczko przede mną stoi zawsze😜
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry