• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dilator do cewki moczowej

Mężczyzna

kociak102

Cichy Podglądacz
Witam serdecznie uwielbiam takie klimaty:love: potrafię włożyć dziwne rzeczy . Jeżeli są zainteresowane jakieś Panie taką zabawą na kamerce zapraszam do kontaktu😘😘😘
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Doświadczylem takiej zabawy i muszę przyznać że to przyjemne doświadczenie. 8 cm karbowany składający sie x różnej wielkości kuleczek. Czasem też uzywam spermblocker. Ring pierscien z kulka wkładaną do cewki. Polecam dla tych co lubią. Ps. Czasem po zabawie szczypie..
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Sprawilem sobie nowy 8mm gruby 15 cm dlugi. Faktycznie na poczatku dochodzilem przy wkladaniu. Teraz już chyba jestem wycwiczony..
 
Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Witam panowie i panie wczoraj dotarł do mnie mój pierwszy dilator długość 13 cm 8 mm z środkiem pustym do odpływu płynów . Już paniom moją użyliśmy i powiem tak troszkę dziwne i podniecające i co powiedzieć więcej podoba mi się
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Kup od razu dłuższy, na początku i tak nie będziesz pewnie wsadzał całego. Są krótkie, ok. 10-12cm i długie ok. 25-30cm. Przynajmniej ja takie kupowałem.
 
Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Mam zamiar kupić i przetestować ale się boję.
Czy polecicie mi coś na pierwszy raz?
Hej powiem tak zależy też od rodzaju wacka jakiego masz bo jak duży to spokojnie te 8mm wejdzie i nie będziesz czuć takiego rozpychania a jak mniejszy to zwróć uwagę na średnicę . Ja kupiłem tak jak pisałem 13 cm 8mm w grubszych końcówkach nawet ma 9 mm i dla mnie jest mega . Następna sprawa jak już będziesz miał zwruc uwagę na higienę umyj następnie odkaź i ręce tak samo potem dobry żel i jazda
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Na Allegro masz od groma ofert. W zależności co chcesz i jaki masz budżet. Zacznij od cienkiego albo spraw sobie od razu zestaw.

A z kolega powyżej się nie zgodzę, bo 8mm zdecydowanie nie jest dla początkujących. Taki dilator przerazi rozmiarem albo sprawi ból zamiast przyjemności. Jak ze wszystkimi nowościami proponuję, zacząć od możliwie cienkiego i w miarę ochoty i możliwości przejść do większych.
 
Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Na Allegro masz od groma ofert. W zależności co chcesz i jaki masz budżet. Zacznij od cienkiego albo spraw sobie od razu zestaw.

A z kolega powyżej się nie zgodzę, bo 8mm zdecydowanie nie jest dla początkujących. Taki dilator przerazi rozmiarem albo sprawi ból zamiast przyjemności. Jak ze wszystkimi nowościami proponuję, zacząć od możliwie cienkiego i w miarę ochoty i możliwości przejść do większych.
No ale umnie to się sprawdziło 8mm the best 😉 ale tu ci przyznam rację lepiej zacząć od czegoś mniejszego
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Pieczenie cewki po wytrysku spermy Porady seksualne 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry