• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy jeśli facet dojdzie za szybko, to warto „dokończyć” w inny sposób?

Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
Mój mąż wpierw mnie doprowadza a dopiero myśli o sobie. Oczywiście nie zawsze się to udaje bo jak jest mocno nagrzany to wiadomo jak to się kończy ;) mimo wszystko 90% razy kończę pierwsza.

Wracając do tematu - przykre, że facet może skończyć, wciągnąć gacie na dupę i powiedzieć "pa". Drugi raz by już moich nóg nie rozłożył
 
Mężczyzna

Krzys2

Cichy Podglądacz
Mój mąż wpierw mnie doprowadza a dopiero myśli o sobie. Oczywiście nie zawsze się to udaje bo jak jest mocno nagrzany to wiadomo jak to się kończy ;) mimo wszystko 90% razy kończę pierwsza.

Wracając do tematu - przykre, że facet może skończyć, wciągnąć gacie na dupę i powiedzieć "pa". Drugi raz by już moich nóg nie rozłożył
Moja żona też tak ma. Nie wyobrażam sobie aby nie doszła.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Najpierw rozgrzewka ustami, palcami albo przy pomocy zabawek. Wszystko można łączyć i dokończyć swoim berłem. Cudne uczucie wchodzić już w taką rozgrzaną, mokrą i nabrzmiałą cipkę i jeszcze czuć te pulsacyjne skurcze przy orgazmie.. Nie wyobrażam sobie pozostawić kobietę samej sobie po niby "wspólnej" zabawie.
 
Mężczyzna

Axcel

Nowicjusz
Mój mąż wpierw mnie doprowadza a dopiero myśli o sobie. Oczywiście nie zawsze się to udaje bo jak jest mocno nagrzany to wiadomo jak to się kończy ;) mimo wszystko 90% razy kończę pierwsza.

Wracając do tematu - przykre, że facet może skończyć, wciągnąć gacie na dupę i powiedzieć "pa". Drugi raz by już moich nóg nie rozłożył
Też tak się staram dla mojej :)
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Ja ją zawsze opierdalam że miała tyle samo czasu co i jak zwykle guzdrze się jak jej matka😂😂😂 A tak na serio to ja ją zawsze najpierw języczkiem dopieszczam a następnie penetruję.
 
Kobieta

Secret Game Box

Cichy Podglądacz
Podczas seksu, zawsze ważna jest dla mnie kobieta z która to robię. Nie ma to znaczenia czy jest to seks tylko na jedną noc czy dłuższa znajomośc. Najwięcej przyjemności sprawia mi jej dawanie :)
Masz racje, długofalowe relacje >>> ONS
Nie ma lepszego uczucia niż budowanie zaufania i poszerzanie granic z dobrze znaną partnerką lub partnerem ;))
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Jeśli o mnie chodzi to robię wszystko by kobieta doszła pierwsza. Jeśli z jakichś powodów się nie uda, no niestety czasem tak bywa, wtedy używam języka, czasem z pomocą przychodzą jakieś zabawki. Jednak takie zabawy mnie kręcą i jak już partnerka dojdzie to często jestem gotowy do dalszej zabawy :cool:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry