• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Pisałam już w tym temacie. W ciepły dzień chodzę bez bielizny,do tego obowiązkowo spódniczka. Towarzyszy temu nutka erotyzmu,czasami ktoś zauważy...? no i po prostu jest fajnie,a i pusia się wietrzy (no chyba że akurat mam okres).. w nocy też śpię w krótkiej koszulce nocnej....bez zbędnych dodatków...
Jeszcze taka sytuacja. gorący wieczór ,randka z facetem : zwiewna nie koniecznie bardzo krótka spódniczka ,sukienka , może być lekko prześwitująca, za to z rozcięciem od połowy uda , jak myślicie.....? Pozdrawiam
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Pisałam już w tym temacie. W ciepły dzień chodzę bez bielizny,do tego obowiązkowo spódniczka. Towarzyszy temu nutka erotyzmu,czasami ktoś zauważy...? no i po prostu jest fajnie,a i pusia się wietrzy (no chyba że akurat mam okres).. w nocy też śpię w krótkiej koszulce nocnej....bez zbędnych dodatków...
Jeszcze taka sytuacja. gorący wieczór ,randka z facetem : zwiewna nie koniecznie bardzo krótka spódniczka ,sukienka , może być lekko prześwitująca, za to z rozcięciem od połowy uda , jak myślicie.....? Pozdrawiam
Myślę, ze fajnie byłoby Cie obejrzeć w tym ubranku;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Nie chodzę, chyba, że sczególne okoliczności, nie wymieniam bo bardzo sporadyczne i nie mają nic wspolnego z fantazją.
 
Kobieta

Ustieno

Seks Praktykant
2-Photoroom-png-Photoroom.png
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry