• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prysznic rano minetka wieczorem

Mężczyzna

Marcel_

Cichy Podglądacz
W dłuższym związku jak by partner chciał tego ,tak jak wyżej jest wspomniane, to może i tak.
Ja w zasadzie odnosze się do swoich doświadczen związkowych. Często bawiliśmy się w klimaty femdom, zdarzało się, że po pracy gdy moja partnerka wracała do domu, pierwsze co robiłem to dokładne wylizanie jej po całym dniu :)
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Nowicjusz
dla mnie turbo kręcące :)
Dla mnie też, ubóstwiam taki spontan :)
W dłuższym związku jak by partner chciał tego ,tak jak wyżej jest wspomniane, to może i tak.
No pewnie. Czasem nie podejrzewamy jak niektóre sytuacje potrafią być kręcące...
Później już kobieta się nie zastanawia "myłam się/nie myłam się", tylko zdejmuje majtki... wygodne i zdrowe dla głowy :p Oczywiście jeśli facet to lubi ;)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Wednesday

Nowicjusz
Ja w zasadzie odnosze się do swoich doświadczen związkowych. Często bawiliśmy się w klimaty femdom, zdarzało się, że po pracy gdy moja partnerka wracała do domu, pierwsze co robiłem to dokładne wylizanie jej po całym dniu :)
Jak kogoś kręci zapach tuńczyka to czemu nie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Banisteriopsis2 Prysznic w szatni Poza tematem 4
B Ostry sex Prysznic Opowiadania erotyczne 0
Indragor Nieco inny świat (II) — Sobota, rano Opowiadania erotyczne 15
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry