• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Mati998

Cichy Podglądacz
W myślach miałem kogoś kogo dopiero co poznałem, jakiegoś nowego kumpla, który po odwiedzeniu mnie dobrał się do mojej kobiety i zaczął ją zadowalać, przy czym ona nawet nie protestowała i robiła dosłownie wszystko co on zechce, uśmiechając się do mnie i krzycząc z rozkoszy (byłoby to możliwe do zrobienia nie tylko w myślach dlatego tym bardziej mnie to jarało)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
O pięknej kobiecie, leżącej na plecach, w seksownej czarnej bieliznie robiącej sobie fotkę ze smartfona w prawej dłoni:devilish:🥵
 
Mężczyzna

ganymed

Cichy Podglądacz
W myślach miałem kogoś kogo dopiero co poznałem, jakiegoś nowego kumpla, który po odwiedzeniu mnie dobrał się do mojej kobiety i zaczął ją zadowalać, przy czym ona nawet nie protestowała i robiła dosłownie wszystko co on zechce, uśmiechając się do mnie i krzycząc z rozkoszy (byłoby to możliwe do zrobienia nie tylko w myślach dlatego tym bardziej mnie to jarało)
To warto zrealizowac ...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry