• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka z palcówką analną.

Mężczyzna

_piotrgd_

Nowicjusz
No najlepiej ;)
Wolisz rimming od minety. Ale od rimmingu chyba raczej nie dojdziesz?
Sprawia Ci przyjemność psychiczną bardziej?
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Nowicjusz
Nie zawsze trzeba dążyć tylko i wyłącznie do orgazmu, od samego rimmingu nie dochodzę, ale przyjemność jest nieziemska ;)
To prawda nie zawsze trzeba dążyć do orgazmu, ale jest on jednak kulminacją przyjemności...
Rimming sprawia przyjemność trochę w inny sposób i tak jest on też nieziemsko przyjemny.
Ile powinien trwać u Ciebie taki dobry rimming? I w jakiej pozycji preferujesz?
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
To prawda nie zawsze trzeba dążyć do orgazmu, ale jest on jednak kulminacją przyjemności...
Rimming sprawia przyjemność trochę w inny sposób i tak jest on też nieziemsko przyjemny.
Ile powinien trwać u Ciebie taki dobry rimming? I w jakiej pozycji preferujesz?
To chyba nie o tym temat ;) i nie siedzę z minutnikiem tam, ale do momentu aż zacznę błagać aby wsadzić tam palce i w końcu fiuta.
Dochodzę na wiele innych sposobów więc orgazm to nie jest problem :)
 
Kobieta

kookkijjhugygt

Cichy Podglądacz
Uwielbiam... Choć ostatnio bawimy się w ten sposób, że ja leżę wypięta w pozycji na pieska a on wylizuje mi tyłek w międzyczasie masując łechtaczkę palcami (albo nastawia paluszek o który muszę się pocierać). To jest tak boskie, najlepsze orgazmy w życiu...
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Nowicjusz
Uwielbiam... Choć ostatnio bawimy się w ten sposób, że ja leżę wypięta w pozycji na pieska a on wylizuje mi tyłek w międzyczasie masując łechtaczkę palcami (albo nastawia paluszek o który muszę się pocierać). To jest tak boskie, najlepsze orgazmy w życiu...
Wylizywanie tyłka przy jednoczesnym pieszczeniu łechtaczki palcami to też dobra metoda ;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Wiesz co dobre ;) ja się chętnie odwdzięczam, też to lubię.
Przyznam nieskromnie, że tak, wiem co dobre 😉 I nawet wolę lizać niż być lizanym.
Nie tak dawno była taka sytuacja. Żona zmywała naczynia a była w krótkiej spódniczce. Klęknąłem za nią, opuściłem jej majtki a później włożyłem głowę pod spódniczkę i zacząłem lizać tyłeczek. Na początku trochę protestowała, ale później spodobało się jej 🥰
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Mój sposób na grę wstępną i zawsze działa skutecznie. Sam rimming sprawia, że cipka moknie, a jak dołożymy palce, to satysfakcja gwarantowana. Najlepiej na pieska, albo nawet start na śpiocha. Jeśli partnerka nie jest pozytywnie nastawiona i trzeba przekonywać, to po wypróbowaniu później te bariery magicznie znikają.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry