• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką najbardziej zwariowaną macie fantazje?

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jestem Robinsonem na bezludnej wyspie. Leżę na hamaku. Do plazy dopływa tratwa.......ja prdl 10 lasek😋😈 Z żarciem bedzię dość trudno, ale reszta. ni nieżle to widzę;)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Jestem Robinsonem na bezludnej wyspie. Leżę na hamaku. Do plazy dopływa tratwa.......ja prdl 10 lasek😋😈 Z żarciem bedzię dość trudno, ale reszta. ni nieżle to widzę;)
Zastanawiam się nad jednym, gdybym to ja była jedna z dopływających na tratwie, to czy bardziej interesowałaby mnie kwestia tego, że mogę być wybzykana czy z braku żarcia ostatecznie zjedzona ;) Głęboka fantazja i z podtekstem filozoficznym i akcentem przetrwania ;)
 
Mężczyzna

tymczasowy00

Cichy Podglądacz
Kobieta z takich relacji mniej zyskuje od mężczyzny. I może mieć różne łatki. Chodzi też o zdrowie, higienę.
kumam. pierwsza czesc to rzecz subiektywna i najpewniej zalezy od preferencji. a druga to calkiem zrozumiale. zdrowieto fakt, ja bym w ogole bal sie robic cokolwiek z obcymi osobami, ktorych nie znam, bo zarazic sie mozna czymkolwiek w prawie dowolny sposob przy roznych zblizeniach. natomiast higiene to nie do konca sie zgadzam, porzadny prysznic po zabawie i higiena ogarnieta. ale dzieki za wyjasnienie :)
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Kiedyś lata temu miałem ok. 25 lat a moja ówczesna partnerka 19. Dużo imprezowaliśmy i bzykaliśmy się w różnych miejscach. Miałem taką fantazję, że np. dałaby się zmacać jakiemuś starszemu gościowi ok. 40 lat. Albo na plaży jak się opalała toples, żeby przyszedł i ją nasmarował. :)
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Pewnie że tak wszystko da się załatwić 😁 no właśnie i to jest ten myk żeby z zaskoczenia było ale jakby mi ktoś tak wyskoczyl..to bym chyba zawału dostała. A z nieznajomym niebezpiecznie , a jak się umawiać to już nie będzie niespodzianki.. 🤣
Możesz się umówić ale nie na konkretny dzień etc wtedy on może na Ciebie "zapolowac"
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry