• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Jestem w miejscu publicznym kompletnie nagi obok stoją wiadra z farbą i każdy kto ma no ochotę możne coś namalować na moim ciele.
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Iść na masaż Lingam
Zwiedzić Ulice czerwonych latarni
Iść na zabieg powiększania penisa
 
Mężczyzna

Szpada

Cichy Podglądacz
Umówić się z małżeństwem w podobnym wieku na spędzenie krótkiego urlopu w tym samym hotelu. Powinni to być ludzie bez doświadczenia w swingu, trójkątach i jakichkolwiek aktywnościach pozamałżeńskich, którzy są tematem zaintrygowani ale mają ze zdecydowaniem się na pójście krok dalej wiele wątpliwości. Czyli ludzie podobni do nas :⁠-⁠)

Alternatywnie "umowa" mogłaby być tajemnicą Panów utrzymywaną w sekrecie przed Paniami. Kluczowe jest by byli to ludzie podobni do nas czyli +/- 48 lat, wykształcenie wyższe, alkohol w ilościach śladowych lub wcale, podobne gusta muzyczne (jazz, klasyczna, rock, pop), zamiłowanie do literatury, sztuki. Koniecznie aktywność fizyczna, rowery zabrane ze sobą a dzieci zostawione w domu. Hotel z sauną i krytym basenem, gdzieś na odludziu dający wiele możliwości kuszenia, prowokowania i sprawdzania swoich granic.

Wahałem się czy umieścić ten post w tym wątku czy w "fantazje, których nie mam zamiaru spełnić" bo nie mam stuprocentowej pewności czy próbować fantazję zrealizować czy odpuścić. Póki co hotel zarezerwowany na termin 29.06-06.07, żona niewtajemniczona i tak by zostało. Wolne miejsca w tym samym terminie są, dzisiaj sprawdzałem. Pomorze środkowe, daleko do plaży (stąd rowery konieczne)...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry