• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy facet lubi jak się go poddusza

Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
W sumie pełno wątków jak kobiety lubią być podduszane czy to ręką czy paskiem a jak ma się to w drugą stronę ? Lubicie jak was się złapie za szyję ? Albo mocno uciska klatkę piersiową jak jest się na jeźdźca ? ? 😁
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
W sumie pełno wątków jak kobiety lubią być podduszane czy to ręką czy paskiem a jak ma się to w drugą stronę ? Lubicie jak was się złapie za szyję ? Albo mocno uciska klatkę piersiową jak jest się na jeźdźca ? ? 😁
Cześć 😉 Za szyję niekoniecznie a co do klatki piersiowej to jak dla mnie jest to całkowicie normalne ale wiadomo że każdy ma swoje indywidualne upodobania
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
I tak i tak. Choć muszę przyznać, że chyba wolę jak siada tyłem. Mam wtedy lepszy dostęp do obydwu dziurek 😀
Przyznam szczerze że nie wiedziałam kiedyś że mezczyzn tak bardzo podnieca druga dziurka. Obecnie mam faceta który omija te okolice ale miałam tych którzy zajmowali się ta druga dziurka i to był najlepszy sex ever😁
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Przyznam szczerze że nie wiedziałam kiedyś że mezczyzn tak bardzo podnieca druga dziurka. Obecnie mam faceta który omija te okolice ale miałam tych którzy zajmowali się ta druga dziurka i to był najlepszy sex ever😁
Podnieca, bo jest z reguły ciaśniejsza i anal daje czasem lepsze doznania
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Przyznam szczerze że nie wiedziałam kiedyś że mezczyzn tak bardzo podnieca druga dziurka. Obecnie mam faceta który omija te okolice ale miałam tych którzy zajmowali się ta druga dziurka i to był najlepszy sex ever😁
Może spróbuj przekonać partnera do pieszczot drugiej dziurki, skoro Cię to podnieca.
U mnie fascynacja drugą dziurką może bierze się trochę stąd, że lubię kobiecą dominację. I gdy w pozycji na pieska liżę kobiecie tyłeczek, albo siada mi na twarzy i liżę jej cipkę a mój nos wciska się w dupkę, to właśnie kojarzy mi się z dominacją 🥰
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Może spróbuj przekonać partnera do pieszczot drugiej dziurki, skoro Cię to podnieca.
U mnie fascynacja drugą dziurką może bierze się trochę stąd, że lubię kobiecą dominację. I gdy w pozycji na pieska liżę kobiecie tyłeczek, albo siada mi na twarzy i liżę jej cipkę a mój nos wciska się w dupkę, to właśnie kojarzy mi się z dominacją 🥰
Aż tak nie przepadam za tym ale lubię mieć świadomość że facet pragnie mnie całą 😻
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Siada od przodu czy od tyłu ? 😁
U mnie było że siadła mi na twarz przodem. To była taka fantazja a później okazało się że to super przyjemność. Wszystko wyszło w trakcie gdy dochodziła do orgazmu. Czym bliżej ku końcowi to tym bardziej wciskała mnie w łóżku. Mi to odpowiadalo bo nie maj kobiecy orgazm na twarzy 😛😛😛😛
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry