• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cichy facet podczas seksu

Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
Ja się rozplywam jak męski twardy facet otwarcie pokazuje uczucia. To zabawne bo mężczyznom się wydaje że to nie męskie ale to dwie różne rzeczy łóżko a życie codzienne. Ten który to rozumie to prawdziwe szczęście dla partnerki 🥰 męski i twardy w życiu codziennym , czuły i emocjonalny w łóżku 🩷👅
Wszystko zależy od tego jak kto podchodzi do tematu. Ja lubię dać znać że jest mi dobrze ale jak jedna z koleżanek napisała nie drę japy jak Tarzan. Wszystko zależy też od sytuacji.
 
Mężczyzna

Krasnoludek924

Nowicjusz
Cicha kobieta to nie kłoda - wg nas kobiet. Mężczyźni mają inne zdanie. Jeśli nie usłyszą pojękiwania zastanawiają się czy jej jest w ogóle dobrze czy coś czuje i nie wiedzą czy robią to dobrze.
Moim zdaniem, to wszystko, to kwestia doświadczenia, każdy jest inny. Miałem partnerkę, która w trakcie seksu nie jęczy, nie sapie itd. Podczas naszego pierwszego zbliżenia miałem wlasnie takie myśli, że robię coś źle, że nie sprawiam jej przyjemności. Trochę się wtedy speszylem i uważałem, że ten nasz pierwszy raz nie byl udany. Porozmawiałem z nią o tym i mi wytłumaczyła, że ona nigdy nie jest głośna podczas seksu. Robiliśmy to później wiele razy, poznałem lepiej ją i jej ciało, reakcje i wiem, że każdy kolejny raz był dla niej bardzo przyjemny i nie przeszkadzało mi to, że jest cichsza niż inne moje dotychczasowego partnerki. Natomiast ona powiedziała, że mega ją kręci jak ja posapuję, czasem trochę głośniej jęknę, czy jak wydaję inne podobne "dźwięki przyjemności":). Jej wczesniejsi partnerzy byli raczej cisi i też tego nie znała jak facet podczas seksu jest trochę głośniejszy i spodobało jej się:)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry