• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualne fantazje u chłopaków

Mężczyzna

ganymed

Cichy Podglądacz
I jak się ułożyło?
Cześc. No nic takiego się nie działo zbyt szalonego. Dziewczyna się upiła (ja dzień wcześniej bardziej xD) i miałem wrażenie, że jest taka down for whatever - trochę rubaszna była wobec mnie, wiecie, macu-macu - he he he po udzie czy po torsie =D a gralismy w butelkę wsm i jej wypadło, że miała mi siedzieć na kolanach i nie wiem, może jej się spodobało tam coś xD dłużej siedziała niż gra wymagała XDDD. I słyszałem - mielismy jednak osobne pokoje, po dwoch stronach korytarza - jak kumpel trzepie ją pół nocy w najlepsze, dlatego że ona bardzo starannie z tego ich pokoju wyła XD Musiał ją nieźle zaspokajać. Osiemnastolatka, w sumie ładna, ale takie wiekowo (ja 30+) trochę jeszcze dziecko. Pijane na dodatek xD No i ona jęczała, trochę gadali i się śmiali, a jego słyszałem tylko raz mały jęk w trakcie. Myślę, że on za bardzo skupia się na zadowalaniu innych aktualnie... a jest raczej krypto-bi. Tak czy siak, zjechałem sobie też w pokoju i nie tak cicho zupełnie przy uchylonych drzwiach (zszedłem na fajkę i chciałem dyskretnie w jego pożyczanych jebanych gumowych klapkach xD a też słyszeć lepiej, co robią :p), ona się chyba skapnęła, ale i tak niewiele ich to zastopowało xD no i trochę jeszcze posłuchałem, wożąc sobie skórę po pale xD ale doszedłem w sumie chyba pisząc z kimś na apce czy przy jakiejś fantazji xD

Kumpel xxl, szczuply i przystojny. Trochę nie do konca okrzesany, ale dżentelmen - dla mnie też zawsze xD poczęstowałem ich w trawie wiecie czym xD <#
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry